Menu

Wyszukiwanie

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
622447

TRWAM i Radio Maryja

Gość i Niedziela

Wolne Media

Ogłoszenia duszpasterskie XVI Niedziela zwykła 22 VII 2018

1.    Ostatni tydzień na zapisy na Pielgrzymkę do Częstochowy. Tworzony jest także fundusz solidarnościowy „Idę z Tobą”. Intencje przyjmujemy w zakrystii.

2.    Mamy jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę parafii realizujących Program Odnowy i Ewangelizacji do Góry Kalwarii. Zapisy z podaniem w zakrystii.

3.    We środę wspomnienie św. Krzysztofa. Po Mszy św. o godz. 1800 odbędzie się modlitwa o błogosławieństwo dla kierowców i poświęcenie ich pojazdów. W tym dniu zebrane ofiary przeznaczone są na misje.

4.    W piątek o godz. 1300 zostanie odprawiona Msza św. w intencji wszystkich policjantów i policjantki oraz służb cywilnych z racji Święta Policji. Zapraszamy rodziny, policjantów emerytów i wszystkich do wspólnej modlitwy.

5.    Legion Maryi prowadzi akcję Piórniki dla Afryki. Skompletowane piórniki długopis, ołówek, linijka, temperówka kredki, gumkę i lizak możemy przynosić do zakrystii.

6.    Za tydzień na Mszy św. o godz. 11300 błogosławieństwo dzieci.

7.    Ogłoszenie społeczne: Zaginęła kobieta Maria Nowicka lat 65 zamieszkała w Kocku. Wyszła z domu podczas snu domowników. Gdyby ktoś wiedział o miejscu pobytu zaginionej proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji.

8.    Serdecznie dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańcom z ul. Wiklinowej 24. W tym tygodniu do sprzątania świątyni zapraszamy mieszkańców z ul. Leśnej na piątek na godz. 1900.

9.    Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Podczas wakacji można znaleźć więcej czasu na dobrą lekturę.

Słowa życia na bieżący tydzień


Słowa życia na bieżący tydzień.


A przyszedłszy zwiastował pokój wam, którzyście daleko, i pokój tym, którzy blisko bo przez Niego jedni i drudzy w jednym Duchu mamy przystęp do Ojca


Św. Paweł ukazuje nam drogę do Boga. Boga, który przyszedł na świat nie po to by nas osądzić i ukarać, ale obdarzyć nas pokojem i miłością, Boga, który wzywa wszystkich i nikogo nie chce pominąć. Odpowiedzmy na miłość Boga miłością i nie zatrzymujmy jej dla siebie, ale dzielmy się nią z innymi.

Ogłoszenia duszpasterskie XV Niedziela zwykła 15 lipca 2018

1.      W zakrystii przyjmujemy zapisy na Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy. Będzie można również wesprzeć Fundusz „Idę z Tobą”. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń.

2.    Przyjmujemy w zakrystii zapisy na pielgrzymkę Parafii Realizujących Program odnowy i Ewangelizacji. W tym roku jedziemy na jeden dzień do Góry Kalwarii na 18 sierpnia. Prosimy o zapisywanie się byśmy mogli zgłosić ile osób będzie.

3.      Jutro wspomnienie Matki Bożej z Góry Karmel. Po Mszy św. o godz. 1800 dla chętnych liturgia przyjęcia szkaplerza.

4.         Za tydzień odpust w parafii św. Marii Magdaleny. Uroczysta suma o godz. 1200. W sobotę o godz. 1900 zostanie odprawiona Msza św. na cmentarzu w intencji zmarłych. Ks. Proboszcz i nasi sąsiedzi zapraszają.

5.         Za tydzień gościć będziemy misjonarza z Białorusi po Mszach świętych będzie zbierało ofiary na swoją placówkę.

6.      Serdecznie dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańcom z ul. Wiklinowej 22. W tym tygodniu do sprzątania świątyni zapraszamy mieszkańców z ul. Wiklinowej 24 na piątek na godz. 1900.

7.      Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Słowa życia na bieżący tydzień.


W Nim bowiem wybrał nas przed założeniem świata, abyśmy byli święci i nieskalani przed Jego obliczem


Św. Paweł wzywa nas do świętości. Tą świętością mamy żyć na co dzień, abyśmy stali się godni udziału w Królestwie Niebieskim. Idźmy z Bożym błogosławieństwem i realizujmy to wezwanie w naszej codzienności.

Ogłoszenia duszpasterskie XIV Niedziela zwykła 2018-07-08

1.    W zakrystii przyjmujemy zapisy na Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy. Będzie można również wesprzeć Fundusz „Idę z Tobą”. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń.

2.    Przyjmujemy w zakrystii zapisy na pielgrzymkę Parafii Realizujących Program odnowy i Ewangelizacji. W tym roku jedziemy do Góry Kalwarii na 18 sierpnia. Prosimy o zapisywanie się byśmy mogli zgłosić ile osób będzie.

3.    W najbliższą sobotę w parafii św. Józefa odbędzie się ostatni już apel który będzie przygotowaniem organizacyjnym do 40 Lubelskiej Pieszej Pielgrzymki. Zapraszamy na godzinę 20 do parafii św. Józefa.

4.    Dziękujemy za przyniesioną makulaturę. Zebrana kwotę 768 zł została przekazana na naszą świetlicę.

5.    Serdecznie dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańcom z ul. Wiklinowej 20. W miesiącach wakacyjnych sprzątanie kościoła będzie raz w tygodniu dlatego prosimy mieszkańców o mobilizacje. W tym tygodniu do sprzątania świątyni zapraszamy mieszkańców z ul. Wiklinowej 22 na piątek na godz. 1900.

6.    Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 Słowa życia na bieżący tydzień.


Moc bowiem w słabości się doskonali


Czas wakacji jest czasem, w którym możemy odpocząć. Chrystus zaprasza nas do przeżywanie tego czas z Nim bo tylko On może dać nam pełne pokrzepienie.

 

Ogłoszenia duszpasterskie XIII Niedziela zwykła 01 lipca 2018

1.      W tym tygodniu wypada I czwartek i I Piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź od godz. 1700. Adorację pierwszoczwrtkową poprowadzi Legion Maryi od godz. 1700. W sobotę o godz. 700 adoracja z modlitwą różańcową a po niej Msza św. ze zmianą tajemnic Różańcowych.

2.      3 lipca o godz. 800 z parafii św. Marii Magdaleny wyruszy piesza pielgrzymka na uroczystości odpustowe do Katedry. Zapraszamy wszystkich chętnych. Zapisy w zakrystii opłata 10 zł.

3.      W lipcu i sierpniu nie będzie Mszy św. w niedzielę o godz. 1245 i 1600.

4.      W zakrystii przyjmujemy zapisy na Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy. Będzie można również wesprzeć Fundusz „Idę z Tobą”. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń.

5.      Przyjmujemy w zakrystii zapisy na pielgrzymkę Parafii Realizujących Program odnowy i Ewangelizacji. W tym roku jedziemy do Góry Kalwarii na 18 sierpnia. Prosimy o zapisywanie się byśmy mogli zgłosić ile osób będzie.

6.       Serdecznie dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańcom z ul. Wiklinowej 17 i 18. W tym tygodniu do sprzątania świątyni zapraszamy mieszkańców z ul. Wiklinowej 19 w poniedziałek na godz. 1900 i z ul. Wiklinowej 20  na piątek na godz. 1900.

7.      Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Słowa życia na bieżący tydzień.


Dla nieśmiertelności Bóg stworzył człowieka, uczynił go obrazem swej własnej wieczności.


Bóg cieszy się każdym człowiekiem jako swoim stworzeniem. Nieustannie ogarnia nas swoją miłością i udziela wszelkich łask, byśmy przez życie coraz bardziej zbliżali się do Niego i innych ludzi. W codziennych wyborach pamiętajmy o naszej godności Dziecka Bożego i powołaniu do życia wiecznego.

Dzisiaj jest

niedziela,
22 lipca 2018

(203. dzień roku)

Czytania na dziś

Biblia Audio i Tekst

Włącz się w różaniec

FMM w parafii

PGP

Biblioteka parafialna

Pismo parafialne

Akademia Młodzieżowa

LSO

Papież na Facebooku

Kościół prześladowany

Nie bądź obojętny!

http://www.citizengo.org/pl

Akcja Rodzina Rodzinie