Świadectwa Dzieci Maryi

Mam na imię Gabrysia i chodzę na Dzieci Maryi już drugi rok. W czasie zajęć rozmawiamy o Bogu i Maryi oraz o świętych. Bawimy się, wychodzimy  na dwór i opowiadamy o różnych rzeczach. Nauczyłam się poprzez te dwa lata szacunki, miłości, empatii do bliźnich i do Boga. W każdy czwartek chodzę na spotkania i wynoszę z nich dużo wiedzy. Bycie Dzieckiem Maryi oznacza dla mnie bycie małym misjonarzem, oznacza więź z Matką Boską i świętymi, niezwykłą przyjaźń z Bogiem, aniołami i bliźnimi.

Gabrysia, kl. V

Nazywam się Mikołaj, lubię się modlić.

Mikołaj, kl. I

Jestem Zuzia. Chodzę do kl. II. Chodzę na Dzieci Maryi ponieważ kocham Jezusa i lubię się modlić. Modlimy się też za wszystkie dzieci na świecie. Na Dzieciach Maryi też uczymy się o Bogu.

Zuzia, kl. II

Mam na imię Pola, chodzę do II klasy, a w czwartek na Dzieci Maryi. Uczę się tam o życiu Jezusa i wiem, że jest moim naj-, naj-, najlepszym przyjacielem! Zapraszam na Dzieci Maryi!

Pola, kl. II

Jestem Oliwia, chodzę do II klasy. Jedna z moich koleżanek zaproponowała mi chodzenie na Dzieci Maryi. Bardzo mi się tu podoba. Chodzę tu już dwa lata.

Oliwia, kl. II

Mam na imię Kacper, chodzę do klasy II. Na Dzieci Maryi chodzę dwa miesiące. Gdy modlimy się czuję wspólną więź. Moją motywacją uczestniczenia w grupie było poznawanie Pana Boga i Maryi.

Kacper, kl. II

Chodzę na Dzieci Maryi i podoba mi się, że współpracujemy, przygotowujemy przedstawienia i modlimy się razem.

Ola, kl. II

Chodzę na Dzieci Maryi pierwszy rok. Chodzę tam, bo chcę lepiej rozwijać swoje zainteresowania i lepiej poznawać Jezus i Maryję. Obecnie uczęszczam do III klasy. Te zajęcia odbywają się raz w tygodniu, lubię na nie chodzić, bo razem modlimy się, rozmawiamy i kolorujemy.

Justyna, kl. III

Chodzę na Dzieci Maryi drugi rok. Lubię na nie przychodzić, ponieważ często rozmawiamy o Panu Jezusie, robimy przedstawienia, rysujemy i bawimy się.

Julia, kl. III

Dzięki spotkaniom Dzieci Maryi pogłębiam swoją wiarę. Ale nie tylko. Podczas spotkań każdy może wyrazić swoje uczucia, swoje zdanie. Gdy ktoś ma jakiś problem zawsze może zwrócić się do Natalii, naszej animatorki lub do siostry Dorotki. Uczęszczam na te spotkania trzeci rok, ponieważ kocham Jezusa i nigdy nie zamierzam przestać Go kochać.

Natalia, animatorka