Zaproszenie do modlitwy

Nocna reakcja przeciwko handlowi ludźmi trwa. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Szczegółowe informacje na banerze.

Jeśli wierzysz w moc modlitwy, jeśli bliski ci jest los ofiar handlu ludźmi, jeśli masz siłę wstać w nocy dołącz do nas ...

Modlitwa o powołania kapłańskie i do życia konsekrowanego

Każda I niedziela miesiąca godz. 1730

Podczas adoracji Najświętszego Sakramentu w naszej wspólnocie parafialnej prowadzona jest modlitwa o nowe powołania kapłańskie i zakonne dla Kościoła powszechnego. Modlitwę prowadzą Siostry Franciszkanki Misjonarki Maryi.

Modlitwa o powołania św. Jana Pawła II

O Jezu, Boski pasterzu, który powołałeś apostołów, aby ich uczynić rybkami dusz,  pociągnij ku sobie gorące i szlachetne umysły młodych ludzi i uczyń ich swoimi sługami.

Spraw, by dzielili Twoje pragnienie powszechnego odkupienia, dla którego dobra ustawi­cznie składasz na ołtarzach swoja Ofiarę.

Ty, o Pa­nie, który żyjesz, aby się wstawiać za nami, otwórz przed nimi horyzonty, by dostrzegli cały świat, w któ­rym wznosi się niema prośba tak wielu braci o światło prawdy i ciepło miłości.

Spraw, by - odpowiadając na Twoje wołanie - przedłużali, tu na ziemi, Twoja misje, budowali Twoje Ciało Mistyczne - Kościół i byli solą ziemi i światłością świata. Amen.

poniedziałek,
24 lipca 2017