Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy

Świadectwo

czwartek godz. 19.00

Przyjdź, by spotkać Jezusa we wspólnocie

22 II 2015. Świadectwa z REO

Dzisiaj na zakończenie każdej Mszy św. osoby, które uczestniczyły już w Rekolekcjach Ewangelizacyjnych Odnowy składają świadectwo przeżycia tego czasu. Dzielą się  swoim doświadczeniem spotkania Jezusa i opowiadają o owocach, jakie te rekolekcje przyniosły w ich życiu wiary i zaangażowania się we wspólnocie parafialnej.

Wspólnota Szkoły Modlitwy zaprasza wszystkich, którzy pragną doświadczyć mocy i miłości Boga i współpracować z Jego łaską idąc drogą nawrócenia na Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy.

Dobra Nowina: Bóg Cię kocha i pragnie Twego zbawienia

W czasie rekolekcji głoszona jest Dobra Nowina: o Bogu, który kocha każdego człowieka, o Jezusie Chrystusie, który umarł i zmartwychwstał dla zbawienia każdego człowieka, o Duchu Świętym, który uświęca i daje moc życia zgodnego z wolą Boga.

W rekolekcjach mogą uczestniczyć wszyscy, którzy ukończyli 18 lat, ci, którzy widzą potrzebę nawrócenia, osoby rzadko uczestniczące w życiu Kościoła, mocno i słabo wierzący i oraz  poszukujący w swoim życiu Boga.

Schemat rekolekcji: Spotkanie w każdy czwartek o godz. 19.00 trwające ok. 1,5 godz. Wszystkich spotkań rekolekcyjnych będzie 8.

Podczas każdego spotkania: Głoszona jest katecheza tematycznaodbywa się dzielenie słowem Bożym w małej grupie oraz prowadzona jest modlitwa uwielbienia i prośby.

W ciągu tygodnia: Uczestnicy otrzymują teksty z Pisma Świętego do rozważana i modlitwy w ciągu tygodnia.

W trakcie rekolekcji przewidziane są nabożeństwa:

• Uzdrowienia
  • Przyjęcia Jezusa jako Pana i Zbawiciela
  • Odrodzenia w Duchu Świętym.

sobota,
19 sierpnia 2017