Można wesprzeć działalność Stowarzyszenia

Akcja 1%

Można wesprzeć działalność Stowarzyszenia Harcerstwa Katolickiego w rozszerzaniu idei wychowania młodego człowieka poprzez wykorzystanie tradycyjnej pedagogiki skautowej i w oparciu o wiarę chrześcijańską.

Potrzeby są duże, m.in.: obozy i kursy szkoleniowe, sprzęt obozowy czy wydawnictwa związane z pracą dzieci i młodzieży oraz dofinansowanie najbiedniejszych. Nie ulega wątpliwości, że zawsze pozostaniemy stowarzyszeniem prostych środków, wykorzystajmy jednak możliwość wsparcia tego dzieła, jaką daje nam obowiązujące prawo. Za to wsparcie z góry serdecznie dziękujemy!

Nr KRS: 0000089011

Nazwa: SHK "Zawisza" FSE

Aby 1% mógł trafić bezpośrednio do naszej jednostki w rubryce „informacje uzupełniające” w wierszu „cel szczegółowy” trzeba podać nazwę jednostki, czyli 2 Drużyna Łęczyńska lub 2 Gromada Łęczyńska.

Dziękujemy!

21 listopada 2018