Aby wesprzeć działalność Stowarzyszenia

Akcja 1%

Możesz wesprzeć działalność Stowarzyszenia w rozszerzaniu idei wychowania młodego człowieka poprzez wykorzystanie tradycyjnej pedagogiki skautowej i w oparciu o wiarę chrześcijańską. Potrzeby są duże, m.in.: obozy i kursy szkoleniowe, sprzęt obozowy czy wydawnictwa związane z pracą dzieci i młodzieży oraz dofinansowanie najbiedniejszych. Nie ulega wątpliwości, że zawsze pozostaniemy Stowarzyszeniem prostych środków, wykorzystajmy jednak możliwość wsparcia tego dzieła, jaką daje nam obowiązujące prawo. Za to wsparcie z góry serdecznie dziękujemy!

Nr KRS: 0000089011

Nazwa: SHK "Zawisza" FSE

Aby 1% mógł trafić bezpośrednio do naszej jednostki w rubryce „informacje uzupełniające” w wierszu „cel szczegółowy” trzeba podać nazwę jednostki, czyli 2 Drużyna Łęczyńska lub 2 Gromada Łęczyńska.

Dziękujemy!

28 czerwca 2017