Wizyta duszpasterska – Msze Święte

Zapraszamy Mieszkańców na Msze św. sprawowane w intencji rodzin.

Jak już ogłaszaliśmy z powodu epidemii nie będzie w tym roku tradycyjnej wizyty duszpasterskiej. Jednak pragniemy modlić się z wami i za was i pragniemy obdarzyć Bożym błogosławieństwem wasze rodziny. Dlatego serdecznie zapraszamy mieszkańców poszczególnych bloków na Msze św. sprawowane w intencji mieszkańców. Plan spotkań w linku.

Wiadomości parafialne

W niedzielę 24 stycznia Carista będzie zbierała ofiary na pomoc Chorwacji po trzęsieniu ziemi.

W tym roku z racji ograniczeń z powodu epidemii nie będzie wyjazdu na nocne czuwanie do Częstochowy, gdyż tam jak nas poinformowano może przebywać 27 osób. Jednak by nie zaniechać całkowicie takiego czuwanie odbędzie się ono u nas w parafii z 16 na 17 lutego na początek wielkiego postu. Szczegóły podamy w terminie późniejszym.

czwartek,
21 stycznia 2021