Struktury Opracowywania Projektów

Poziom ten zajmuje się programowaniem roku duszpasterskiego w oparciu o Program Odnowy i Ewangelizacji Parafii. W naszej parafii zespół Struktur Opracoywania Projektów liczy obecnie siedem osób:

1.  Krystyna  Bzowska

2.  Marzena Olędzka
     4.  Anna  Ośko
     5.  Dominika  Wójcik
     6.   s. Elżbieta Łutnik
     7.   ks. Andrzej Lupa

Formacja zespołu obejmuje:

• Przygotowanie do pracy duszpasterskiej według Parafialnego Programu Odnowy i Ewangelizacji.
  • Zapoznanie się z metodologią czytania Znaków Czasu wypracowaną przez Grupę Promotorów Ruchu dla Lepszego Świata.
  • Przygotowanie do tworzenia projektów duszpasterskich zgodnych z nauczaniem Soboru Watykańskiego II i wytycznymi Parafialnego Programu Odnowy i Ewangelizacji.
  • Lektura osobista aktualnych dokumentów Kościoła.

Zadania Struktur Opracowywania Projektów:

• Przygotowanie Książki Roku na następny rok duszpasterski (aktualnie: 2016/2017).
  • Przeprowadzanie oceny pracy wszystkich grup formacyjnych w odniesieniu do celu roku duszpasterskiego - ocena półroczna i roczna.

wtorek,
21 listopada 2017