IV Magazyn Parafialny

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia Magazynu Parafialnego

Tegoroczne Magazyny Parafialne chcemy poświęcić tematowi nawrócenia.

Nasza parafia jest na drodze odnowy wiary, w której potrzebny jest powrót do pierwotnej miłości, zapału, gorliwego przeżywania swojej wiary. Stąd temat roku formacyjnego to nawrócenie i sakrament pokuty. Zapraszamy do poszukiwań wraz z nami co znaczy: nawrócić się.

W Magazynie znajduje się:

Temat główny - nawrócenie

Słowo Boże ze scenką mówiące o pierwszym przykazaniu Dekalogu

Prezentacja wspólnoty młodzieżowej Ruchu Światło-Życie, tzw. Oazy

Wywiad specjalny  z klerykiem Adamem Sową, odbywającym praktyki w naszej Parafii

Newsy z wybranych wydarzeń parafialnych

Życzymy miłego oglądania!

Młodzież  Akademii Młodzieżowej

Wiadomości

Rozpoczynamy rekolekcje dla Posłańców i wszystkich chętnych: I tura już jutro w poniedziałek, wtorek i środę od godz. 1700 i II tura rekolekcji w najbliższy piątek od 1700 i sobotę. Tematem rekolekcji jest: Powrót do pierwotnej miłości. Zapraszamy Posłańców i członków Grup Sąsiedzkich oraz wszystkich chętnych. Rekolekcje odbywać się będą w auli dolnej.

Zachęcamy do nabycia kalendarzy parafialnych z parametrami czytań na każdy dzień i z różnymi informacjami o wydarzeniach i uroczystościach parafialnych. Kalendarze kupimy w sklepiku, w zakrystii i u sprzedających prasę. Cena 6 zł.

Za tydzień członkowie Legionu Maryi będą po Mszach św. rozdawali cudowne medaliki.

W przyszłym tygodniu podczas Mszy św. o godz. 1130 odbędzie się poświęcenie opłatków, a po niej spotkanie Rady Duszpasterskiej.  A o godz. 1700 spotkanie Posłańców i rozdanie konspektu na spotkanie w grudniu.

Od 24 do 27 listopada, odbędzie się charytatywna zbiórka makulatury. Fundusze zostaną przekazane na potrzeby świetlicy parafialnej.

22 listopada 2017