Hej, kolęda, kolęda!

Koncerty kolęd w parafii św. Józefa

14 stycznia bezpośrednio po Mszy św. o godzinie 1200 w parafii świetego Józefa odbędzie sie koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu dzieci i młodzieży z łęczyńskiego chóru Prima Volta.

Natomiast 21 stycznia po wieczornej Mszy św. o godz. 18.45 z koncertem kolęd i pastorałek wystąpi chór Cordi Est. Zachęcamy do wzięcia udziału w tej pięknej kolędowej tradycji.

Wiadomości

Charytatywna zbiórka makulatury na wsparcie działalności parafialnej Świetlicy Opiekuńczo-Wychowawczej odbędzie się w dniach od 26 do 28 stycznia.

Za tydzień 21 stycznia na mszy św. o godz. 1000 odbędzie się zaprzysiężenie nowej Rady Duszpasterskiej. Zapraszamy wszystkich wybranych radnych na nową kadencję.

W tym roku na nocne czuwanie do Częstochowy wybieramy się w dniach 9-10 lutego 2018 roku. Zapisy w zakrystii. Koszt 60 zł. UWAGA! Podajemy PESEL do ubezpieczenia.

Organizujemy wyjazdowe rekolekcje dla Rady Duszpasterskiej i wszystkich chętnych w Lublinie w dniach 2 do 4 lutego. Koszt ok. 140 zł. Prosimy o zapisywanie się w zakrystii.

W czasie wizyty duszpasterskiej kancelaria parafialna będzie czynna tylko rano o godz. 900, a w sobotę po południu o godz. 1700.

czwartek,
18 stycznia 2018